Bus Simulator 18 de 12. lvl görevi

Artug17

Yeni Üye
Simülasyoncu Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba 12. lvla geldiğinizde karşınıza tam olarak türkçeye çevrilmemiş birkaç görev gelecek bunlardan bir tanesini yapmış durumdayım diğerlerinide yapıyorum şuanda özetle lafı fazla uzatmadan bu görevin yapılışını anlatacağım sizlere:

- Fotoğraflarda gördüğünüz gibi 8 duraklı görevi yapmış durumdayım, diğerlerinin de aynı şekilde yapıldığını düşüyorum şuan onlar üzerinde çalışıyorum, bildiğiniz gibi önceki görevlerde bize özel durak ismi verip bu durak o güzergahta olmayınca görevi kabul etmiyordu bu görevlerde o tarzda değil ama biraz daha farklı yapılmış. Şimdi öncelikle görevi hızlı başlat olarak başlatmayın(garajdan başlayın göreve) sonrasında kurallara uyun(fazla zarar getirmeyin şirketinize) son olarak yolcuların hepsini bırakınca son durakta "end" tuşuna basarak görevi bitirmeyin sizi tekrardan en yakın garaja götürecek o garaja gidin otobüsün kontağını kapatın otobüsten inin. Hepsi bu kadar görevi yapmış olduğum otobüs Mercedes Citaro G (Körüklü otobüs)

NOT: Seçtiğim duraklar fotoğrafta ki gibi gösterdiğim şekildedir.
NOT2:Bu güzergaha başlamadan önce 2 tane işçi atadım ama görev konusunda bir yararı varmı çözemedim.
c1.PNG
c2.PNG

beyazreis06

Yeni Üye
Simülasyoncu Üye
slm ben görevleri yapamadım acaba oyunmu arıza verdi anlamadım

m.firat34

Seviye 1
Simülasyoncu Üye
unable to initialize Steam Apı
Pelase make sure steam is running and you are logged in to an account entitlied to the game

böyle hata ile karşılaşıyorum . Sorunu bilen var mı acaba..

Üst Alt