Proje ETS 2 - 1:1 Ölçekte Türkiye Haritası Projesi

Crawled

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Bir de Gerede gişelerinde farkettim, bizim otoyollarımızda paralı gişelerde az daha büyük ve yatayda daha geniş, bir yönde tek bir tane olacak şekilde gişenin isim tabelası oluyor, modelleme gayet başarılı olmuş, o detay da olsa aşırı güzel olurdu, şimdi benim konuştuğuna bakma çünkü ben model işinden anlamıyorum (yapıyorum nadiren ama import etme yok bende) o yüzden sen yapmışsındır herhalde diyerek orayı azıcık edilemeni öneriyorum (bu arada o bayraklara bayıldım). Bir de birini bulursak aslında, gişeden geçince alarm falan ötüyordu bakiye yetmeyince gibi detaylar sağlamak için hgs sistemi modu yapsa haritada kullansak tadından yenmez. :D (Hayali bile oldukça heyecan verici)

Crawled

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Harita fazla gerçekçi oldu, tam da en başta(benim projenin de başında) hayal ettiğim gibi; bu harita eğitim amaçlı da kullanılabilir belki gelecekte(mesela gideceği uzun yol rotasını önceden bizim haritamızda oynayan biri daha sonra gerçekten giderken daha az zorluk çeker (ne hayal ama :D)).

ardaaktas4002

Seviye 1
Simülasyoncu Üye
Harita fazla gerçekçi oldu, tam da en başta(benim projenin de başında) hayal ettiğim gibi; bu harita eğitim amaçlı da kullanılabilir belki gelecekte(mesela gideceği uzun yol rotasını önceden bizim haritamızda oynayan biri daha sonra gerçekten giderken daha az zorluk çeker (ne hayal ama :D)).

Başkan mod tamam mı ne zaman paylaşılacak sabırsızlık tan çatlayacaz burda

KamilKoç-16KK

Yeni Üye
Simülasyoncu Üye
Trakya bölgesine daha var çünkü ilk olarak İstanbul Ankara arasını tamamlamayı ve ardından İstanbul'daki çevreyollarını yapmayı düşünüyorum ki bu bir yıl sürer, ama esenler otogarı gibi bazı önemli yerleri de unutmayacağım. :D
bursa otogarı alırsan sevinirim kanki

m.firat34

Seviye 1
Simülasyoncu Üye
Dört gözle bekliyoruz arkadaşım. Türkiyeyi yansıtacak binalar camiler mesire yerleri hastaneler v.b olması dileğiyle kolay gelsin.

Üst Alt