Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

64 Bit İçin (Realistic SweetFX V2.0)

BurakPasa®

Usta Simülasyoncu
Otobüs Kaptanı
Emekli Yönetici

- Daha gerçekçi hava atmosferi
- Gelişmiş ışık sistemi
- Gerçekçi ve koyulaştırılmış yollar
-Kenar yumuşatmaları
-Geliştirilmiş yansıma detayları
-Geceleri gerçekçi karanlık
-Ve dahası...

- İndirdiğiniz arşivin içindeki dosyaları \Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64 İçerisine atın.
Oyuna Steam' den aşağıda gösterildiğ gibi girin.

İyi Oyunlar...

[font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Oyun Versiyon :[/font][font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] 1.18.0.1s(Beta)[/font]
[font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=medium][font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]- Önceki ve sonraki tüm sürümlerde çalışır[/font][/font][/size]​

[font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]SweetFX Versiyon : 2.0[/font][/font]
[font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Çalışır :[/font][font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] ETS 2 Multiplayer - Singleplayer, Windows8 - 8.1, Windows 7(32 & 64 Bit)[/font]

[font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Not :[/font][font=open_sansregular, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] Windows XP(Denenmedi)[/font]

-Oyun içinde "PrintScreen" Tuşu ile "PNG" formatında HD kalitede fotoğraflar çekebilirsiniz.
Yapımcı: BurakPasa

Uşaklı™

Usta Simülasyoncu
Yönetici
Yönetim
Cvp: 64 Bit İçin (Realistic SweetFX V2.0)

Derinleştirmeyi artırmaya gerek yok bence, yeni grafiklerle birlikte orjinal hali gayet doğal duruyor.

Forever Alone

Ya Umutlarda Biterse...
Kamyoncu
Emekli Yönetici
Eline sağlık çıktı sonunda bunu bekliyordum :D

Nielle

Usta Simülasyoncu
Emekli Yönetici
Eline sağlık çok başarılı oyuna bir gerçekçilik gelmiş.

NoMoreRoads®

Benden Bu Kadar
Emekli Yönetici
LORD TRANS

Adamsın  ;) :(H):

yasinbalat16

Seviye 3
Simülasyoncu Üye

Gerçekten çok güzel bir mod ellerine sağlık ama bu printscreen tuşuna oyundayken basınca masaüstünün fotosunu çekiyor paint e yapıştır diyorum masaüstünün resmini yapıştırıyor bunu nasıl ayarlayabilirim hd fotoğraf çekmek istiyorum

Üst Alt