Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Duyuru! Duyuru! Forum Teması, İmzalar ve Oyun Bölümleri

Simulasyon

Usta Simülasyoncu
Yönetici
Kurucu
Katılım
1 Eyl 2012
Mesajlar
14,649
Beğeniler
3,874
#1
Kısa bir süre önce forumu birkaç günlüğüne bakıma almıştık. Birkaç problem çözülüp yeniden açıldı. Ardından şu an bulunduğunuz temayı satın aldık. Ayarlamalarına devam ediyoruz.
Temanın özellikleri nedeniyle bölümleri tekrar ayırdık. Her simülasyon kategorisine uygun oyunlar ve bölümler oluşuturuldu.

İmzalarda kısıtlamalar vardı. Artık bu temayla kaldırıldı. İmzalarınzdaki büyük fotoğraflar sayfa yüklendiğinde tamamı gösterilmez üzerine gelince gösterilir. Biçimlendirme özelliği de aktif edildi. Fakat yine de kontrol edilecektir. Görüntü kirliliği istemiyoruz.

Renklendirme de karar veremedik. Göz yorucu bir şey olmamalı. Mesela şu an aşırı derece migren ve sinüzit ağrısıyla cebelleşiyorum :) Siyah gri turuncu tonlarını kullanmaya çalışacağım.

Kalıcı tema budur. Uzun bir süre değişmeyecektir. Tüm değişiklikler burada yapılacaktır.

Çoğu ayrıntının kalktığını görmüşsünüzdür. Konu içerisinde sadelik istiyoruz.

Sidebar sol tarafa alındı ardından uyumlu olsun diye postbit kısmı yani üye bilgileriniz konu içerisinde yukarıda gösterilmeli dedik öyle yaptık. Sadece test ediyoruz. Eskiye dönecektir.

Sohbet eklentisi
Arkadaşlar kuralım eskiden olduğu gibi olmayacağını hepimiz biliyoruz. Her yerde iletişim imkanı varken saçma durur. Yalnızca belirli kişilere açık olsa

Forum ikonları tamamen sıfırlanmıştır. Temanın eklentileri sayesinde yeniden ekleyeceğiz.


Kategorilerin 2 sütunlu olması. Eski usülde bildiğiniz gibi kategoriler alt alta sıralanır ve uzar gider.... Temanın sütun desteği var ama şu an renkler dolayısıyla size karışık geliyor ve tabii forum ikonları.

Gereksiz kategorileri istemiyoruz buna ana oyunlar bile dahil. ATS Mod Galerisi tek bir forumdur alt forumlarını kaldırdık. Steam Atölye desteği geliyor daha ne yapacağız :)

Karışıklığa ve ilgisizliğe neden olacak hiçbir şeyi istemiyorum şahsen. Önemli olan her zaman içeriktir.
Yine de her zaman önceliğimiz bloglar ve sosyal ağlardır.

Bu hafta yapılacak olan toplantıdan sonra tekrar bir yazı yayınlarız.
 

TechnichaL

Seviye 10
Simülasyoncu Üye
Kamyoncu
Katılım
9 Kas 2015
Mesajlar
248
Beğeniler
33
#4
Bu tema güzel olmuş. Daha yakışıklı :)
 
Üst Alt