Proje ETS 2 - 1:1 Ölçekte Türkiye Haritası Projesi

Arslan_32

Seviye 9
Simülasyoncu Üye
Unutmam, oralara da özen göstereceğim. ;)
Kardeşim eğer akdeniz bölgesini de yapacaksan özellikle ıspartayı yapmanı istiyorum eğer yapacak olursan oranın otogarını birebir bi şekilde modelleyip atarım sana memleketimin otogarınıda görmek isterim sen haber ver

Crawled

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Kardeşim eğer akdeniz bölgesini de yapacaksan özellikle ıspartayı yapmanı istiyorum eğer yapacak olursan oranın otogarını birebir bi şekilde modelleyip atarım sana memleketimin otogarınıda görmek isterim sen haber ver
Şuanlık İstanbul Ankara arasını tamamlamak zaten çok uzun sürecek ki oralara gelmem çok çok uzun sürebilir, unutmayalım ki bu haritanın ölçeği 1:1 :)
Ayrıca bu yoldan sonra Çorum Samsun ve sırasıyla sahil yolundan Doğu Karadeniz bölgesine uzanmayı düşünüyordum ama bir gün o da gerçek olur herhalde.

Arslan_32

Seviye 9
Simülasyoncu Üye
Şuanlık İstanbul Ankara arasını tamamlamak zaten çok uzun sürecek ki oralara gelmem çok çok uzun sürebilir, unutmayalım ki bu haritanın ölçeği 1:1 :)
Tamm bakalım ama eğer bir gün ulaşırsan ısprata. Çevresine :) bi öm at otogar modelini çizip atayım hadi tekrar kolay gelsin takipteyim konunu kardeşim;)

Pasd

Seviye 1
Simülasyoncu Üye
Otobüs Kaptanı
helalsin herr şehre otogar koyarsan firma tabelalrı ve otobüsler skinli efsane olur tadından yenmez

Crawled

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Öncelikle şimdiden eline emeğine sağlık. Merak ettigim şey şu 1:1 ölçekli bir harita oyunda kasma yapmaz mı? Çok bilgili değilim bu konularda. Teşekkürler , iyi forumlar.
Harita 1:1 ölçekte olunca kasma olmaz da boyutu büyük olur haritanın. Bu arada bu ölçek boşuna değil, istanbuldan bir çıkacağız en az 4 saat yol çekeceğiz ankaraya kadar ki böyle bir harita galiba daha yapılmadı, dünya çapında ise 3. 1:1 ölçekte haritanın benim yaptığım harita olduğunu biliyorum. :D

Simulasyon Bus

Simülasyoncu
Simülasyoncu Üye
bence istanbul a geçmeden önce osmangaziyi (köprü ve yolları )yap bursa da olsun
istanbul daha uzun sürer

Üst Alt