Proje ETS2 İSTANBUL-KARASU HARİTASI

travegocu52#

Seviye 2
Simülasyoncu Üye
Arkadaşlar merhaba İSTANBUL-KARASU haritası yapmaya karar verdim ancak sadece kendim için değil diğer oynayan kardeşleriminde oyununa eğlence katmak istedim.Aşağıda fotoğrafları mevcut daha bitmedi bu arada bana yardım edebilecek arkadaşlarla iletişime geçebiliriz.Özellikle şehirlere isim verme konusunda ve tabela yapımı konusunda yardım ederseniz sevinirim.

İSİM DEĞİŞTİRMEYİ BİLMEDİĞİMDEN SAÇMA Bİ İSİM VERDİM KARASUYA (YARDIM EDECEKLERE HARİTA BİTİNCE ATARIM HEPSİNİ AYARLAR)
harita.PNG
KARASU SAHİLİNDEKİ HALK ALANI:
karasu plaj meydan.PNG

KARASU SAHİLE GİDEN ARA YOL :
karasu şehiriçi.PNG

İSTANBUL GİRİŞ;
istanbul giriş.PNG

HEREKE YOLU;
hereke.PNG

KARASU KOCAALİ YOLU
kocaali yolu.PNG

Crawled

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Hereke yolu benzemiş bayağı, çevreyi azıcık daha detaylandırırsan çok güzel bir harita çıkar bundan. :)
Bu arada o fotoğraftaki kısım yani o viyadük bir yamalı... Ne sen sor ne ben söyleyeyim, 120 üzeri girenleri affetmez herhalde o biçim, umarım onları da aktarırsın. ;)

travegocu52#

Seviye 2
Simülasyoncu Üye
Hereke yolu benzemiş bayağı, çevreyi azıcık daha detaylandırırsan çok güzel bir harita çıkar bundan. :)
Bu arada o fotoğraftaki kısım yani o viyadük bir yamalı... Ne sen sor ne ben söyleyeyim, 120 üzeri girenleri affetmez herhalde o biçim, umarım onları da aktarırsın. ;)

Fikirler icin tesekkurler.Detaylandirmalari en son halledecegim aşağı dogru rampa olan yoluda yaptim retarder çeke çeke ineriz

Crawled

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Fikirler icin tesekkurler.Detaylandirmalari en son halledecegim aşağı dogru rampa olan yoluda yaptim retarder çeke çeke ineriz
Takıldığın yerlerde (otobanda) bana sorabilirsin buradan, bir de yol bilgisi sayfasının railing kısmında refüj demirleri olarak crash_barriers_ch_nosidecolls olanı kullanın çünkü Türkiye'ye en çok o benzetebiliyor yolları.

Üst Alt