Euro Truck Simulator 2 Harita Yapım Editörüne Giriş #1 (Video)

Simulasyon

Usta Simülasyoncu
Yönetici
Kurucu
Euro Truck Simulator 2 Harita Yapım Editörüne Giriş #1 (Video)
ETS 2’de harita editörü nasıl açılır? Nasıl harita yapılır? Yollar nasıl eklenir? Binalar nasıl yerleştirilir? İlk video karşınızda!
SCS Software’ın oyuncular sunduğu büyük bir nimet olan harita editörüne bu video ile giriş yapıyoruz.
Euro Truck Simulator 2 harita editörü nasıl açılır?
Editör araçları nasıl kullanılır? Ne anlama gelir?
Objeler, binalar nasıl yerleştirilir?
Yol nasıl eklenir?
Harita nasıl kaydedilir?
Editöre hakim değilim. Sadece nasıl yapıldığını biliyorum. Bu videolarla uğraşırsak beraber ortaya bir harita çıkarabiliriz. Sonraki bölümde var olan bir haritayı düzenlemek istiyorum. Hem ben öğreneyim göreyim hem de siz

Forum’da harita editörü bölümünde gerekli konular var. http://www.simulasyonturk.com/forum/bolum/euro-truck-simulator-2-harita-editoru.639/

SimülasyonTÜRK Youtube kanalına abone olun

Sergen61

Simülasyoncu
Simülasyoncu Üye
Türkiye haritasının iptal edildiği şu günlerde güzel bir video olmuş :)

ismail

Moderator
Moderatör
Türkiye haritasının iptal edildiği şu günlerde güzel bir video olmuş :)
Ben şöyle umuyorum, bence kamyoncuyuz.biz türkiye haritasını iptal etmedi, hani videoların altında forumlarında özel mesajlarda onlara sürekli soru soruyorlardı,
  1. Abi ne zaman çıkacak?
  2. Abi demo modu çıkacakmı?
  3. Abi kaç tane il-ilçe olacak?
  4. Abii kaç şehir olacak?
  5. İzmir bursa samsun istanbul kayseri, bunlar neden yok olacakmı?
vs tarzında sürekli soru soruyorlardı bu durum onları rahatsız ediyordu bunu ilgilendiren bir video çekmişti " Bu tarz soruları sormayın vs " bıkmışlardı açıkçası, ehh adamlar haklı. Bence bu soruların durması için böyle bir plan düşündüler ve haritayı gizli yürütecekler, bilmem ama bir umut.

ION

Usta Simülasyoncu
Kurucu
Kamyoncu
Emekli Yönetici
Ben şöyle umuyorum, bence kamyoncuyuz.biz türkiye haritasını iptal etmedi, hani videoların altında forumlarında özel mesajlarda onlara sürekli soru soruyorlardı,
  1. Abi ne zaman çıkacak?
  2. Abi demo modu çıkacakmı?
  3. Abi kaç tane il-ilçe olacak?
  4. Abii kaç şehir olacak?
  5. İzmir bursa samsun istanbul kayseri, bunlar neden yok olacakmı?
vs tarzında sürekli soru soruyorlardı bu durum onları rahatsız ediyordu bunu ilgilendiren bir video çekmişti " Bu tarz soruları sormayın vs " bıkmışlardı açıkçası, ehh adamlar haklı. Bence bu soruların durması için böyle bir plan düşündüler ve haritayı gizli yürütecekler, bilmem ama bir umut.
Ekibin site yönetiminden ayrılması neden peki? Bence üstüne daha fazla konuşmanın bir şey getirmeyeceği bi konu bu çıkarırlarsa oynarsınız çıkmazsa da çıkmaz yani.

Emin_TR_54

Yeni Üye
Simülasyoncu Üye
Abi öncelikle ellerine saglık benim bi sorum olcaktı harita editörünü nerden indirebiliriz, internette aradım fakat bulamadım

Üst Alt