Rehber Euro Truck Simulator 2 Multiplayer | Desteklenen Uyumlu Sürüme Nasıl Alınır

ismail

Moderator
Moderatör
Katılım
21 Ara 2014
Mesajlar
2,690
Beğeniler
631
Puanları
6,782
Konum
Rize
#1

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Modu, Scs Software tarafından geliştirilmediği için, Euro Truck Simulator 2 için gelen güncellemeler belli bir süreliğine Euro Truck Simulator 2'nin Multiplayer Modunu Destekmemektedir, Steam Euro Truck Simulator 2'yi otomatik olarak yeni bir sürüme güncellendiğinde Euro Truck Simulator 2'nin Multiplayer moduna giremezsiniz. Ama ve lakin, TruckersMP Yapımcıları, Euro Truck Simulator 2'nin Steam üzerinden yayınlanan son güncellemeyi geliştirene kadar, bir önceki Euro Truck Simulator 2 Multiplayer'in desteklediği sürüme geri güncelleyebilirsiniz, peki ya bu işlemi nasıl gerçekleştireceksiniz? İşte biz de bu konu hakkında bunları sizlere elimizden geldiği kadar anlatmaya çalışacağız!
Başlayalım...

1-] Steam Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Steam hesabınızın (Kütüphane) bölümüne gelin


2
-] Daha Sonra Steam Kütüphaneniz'den (Euro Truck Simulator 2) adlı oyunu bulun,


3-] Daha Sonra (Euro Truck Simulator 2'e) Sağ Tıklayıp (Özellikler) deyin,


4-] Daha Sonra Karşınıza bir kaç tane seçenek gösteren bir ekran açılacak bu ekran içerisinden (Betalar) bölümüne gelin, ve "HİÇBİRİ Hiçbir Betaya Katılma" seçeneğini işaretleyiniz,5-] Daha sonra, "HİÇBİRİ Hiçbir Betaya Katılma" dedikten sonra Euro Truck Simulator 2 Oyununuz küçük bir güncelleme alacaktır, bu güncelleme tamamlandıktan sonra Euro Truck Simulator 2 Multiplayer moduna erişebileceksiniz demektir! :)Konu Altı Küçük Bir Bilgilendirme:
Bu konu eğer size lazım olacak ise bir kenara not alabilirsiniz, çünkü bu konu her güncelleme boyunca güncel kalacaktır, bu yüzden bu konu hakkında hiç bir şüpheniz olmasın! Ama ve lakin, bu oluşturduğumuz konulara eğer bir küçük de olsa saygınız var ise lütfen başka bir site'de ve/veya forum'da paylaşacaksanız eğer, lütfen kaynak göstermeden paylaşım yapmayınız
 
Son düzenleme:
Üst Alt