Harita Editörü köprü sorunu

gokayaksoylu

Seviye 1
Simülasyoncu Üye
Kamyoncu
İyi günler abilerim kardeşlerim ve arkadaşlarım benim bir sorum vardı. ETS 2 de Sakarya koccaeli düzcenin bir kısmını ilçeleriyle beraber harita yapımına başladım fakat köprü lerde iki sorunum var. birinci sorun koyduğum otoyol köprüsünden ben geçemiyorum üst geçit ikincisi köprü de dahil olmak üzere herhangibir bina ve köprü çizimini nasıl atabilirim ve ne uzantılı olmalı çizim saygılar

Nielle

Usta Simülasyoncu
Emekli Yönetici
base dosyasını aç model ve prefab klasörleri var onların içine bak modellerin dosya uzantılarını görebilirsin.İlk sorunu pek anlayamadım.Geçemedim derken bugda mı kalıyor ?

gokayaksoylu

Seviye 1
Simülasyoncu Üye
Kamyoncu
base dosyasını aç model ve prefab klasörleri var onların içine bak modellerin dosya uzantılarını görebilirsin.İlk sorunu pek anlayamadım.Geçemedim derken bugda mı kalıyor ?
yok koyuyorum köprüyü takılıyor görünmez duvar var sanırım ai lerin geçtiği köprüler onu nasıl halledebilirim onu soruyorum bir yerde true false yazıyor true yazanlardan geçebiliyorum fakat falselerden geçemiyorum onu da değiştiremedim

Kadir Yağız

Usta Simülasyoncu
Simülasyoncu Üye
Mod Yapımcısı

kinqs

Seviye 2
Simülasyoncu Üye
görünmez duvar var kaldırmak için köprünün üstündeki ve altındaki yolun özelliklerine gir no boundary seç bina köprü çizimini kullanmak için modelleri çizip blenderden veya zmodelerden convert edebilirsin

gokayaksoylu

Seviye 1
Simülasyoncu Üye
Kamyoncu
görünmez duvar var kaldırmak için köprünün üstündeki ve altındaki yolun özelliklerine gir no boundary seç bina köprü çizimini kullanmak için modelleri çizip blenderden veya zmodelerden convert edebilirsin
Peki iki şeritten tek seride düşündüğüm yol parçasından tek şeritli yola geçerken veya tam tersinde ai ler yok oluyor onu nasıl halledebilirim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erendpt

Simülasyoncu Adayı
Simülasyoncu Üye
Mod Yapımcısı
Ilk soruma gelecek olursak : Eger koprunun altina terrainlerden su eklediysen Ctrl ile sulari sec , P'ye bas , no boundary'i seç.
Ikinci sorun ise buyuk ihtimal noktalarin birlesmemesinden kaynakli.Originden kirmizi noktanin nerede olacagini secebilirsin.
Iyi calismalar.

gokayaksoylu

Seviye 1
Simülasyoncu Üye
Kamyoncu
Ilk soruma gelecek olursak : Eger koprunun altina terrainlerden su eklediysen Ctrl ile sulari sec , P'ye bas , no boundary'i seç.
Ikinci sorun ise buyuk ihtimal noktalarin birlesmemesinden kaynakli.Originden kirmizi noktanin nerede olacagini secebilirsin.
Iyi calismalar.
Birlestirdim ama gene bakayım sağolun

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt