Harita Yapmak Kolay Mı ? (Video)

erendpt

Simülasyoncu Adayı
Simülasyoncu Üye
Mod Yapımcısı
Herkese merhaba. Aslında ETS2'de harita yapmak her ne kadar kolay görünse de herşey o kadar basit olmuyor. Bende basit olmadığını göstermek amacıyla bir video hazırlamak istedim.Son zamanlarda herkes basitmiş gibi görmeye başladı. İskandinavya yol sistemine göre bir yer hazırladım. Yaklaşık 38(!) dakika sürdü. Adobe ile hızlandırdım , maksat siz sıkılmayın :) İyi seyirler.

erendpt

Simülasyoncu Adayı
Simülasyoncu Üye
Mod Yapımcısı
ben halimden memmunum ya :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre32emre

Seviye 9
Simülasyoncu Üye
Kralsin kardeş su şehirlere firma eklemeyi gösteren bi site varmı elinde eskiden bi site vardı ön bakraak ekleyebiliyodum imdi kapandı ortada kaldım

erenyagzay

Seviye 2
Simülasyoncu Üye
Otobüs Kaptanı
Herkese merhaba. Aslında ETS2'de harita yapmak her ne kadar kolay görünse de herşey o kadar basit olmuyor. Bende basit olmadığını göstermek amacıyla bir video hazırlamak istedim.Son zamanlarda herkes basitmiş gibi görmeye başladı. İskandinavya yol sistemine göre bir yer hazırladım. Yaklaşık 38(!) dakika sürdü. Adobe ile hızlandırdım , maksat siz sıkılmayın :) İyi seyirler.
Helal be.Harita senden sorulur :D Tabi başka çok güzel harita yapan arkadaşlarda var ancak sen de çok güzel yapıyorsun.ETS 2'de artık harita yapmak gerçekten çok kolay görünüyor.Ancak yapılması gereken çok detay var.Bu harita yapma işine girişecek kişilerin kesinlikle Youtube'dan falan iyi bir eğitim alması gerekiyor.Yoksa ortaya kötü bir harita çıkıyor.Haklısın ;)

Uşaklı™

Usta Simülasyoncu
Yönetici
Yönetim
Haritayı çözmek sıkıntı değil, yeni arayüz gayet iyi fakat çok emek istiyor, ama öyle böyle değil gece gündüz uğraşmak gerekiyor ve bu emeğin karşılığı da sharemodsla falan hayatta alınacak gibi değil bu yüzden gerçekten isteyerek yapılabilecek bir iş, eğer amacınız bu işten menfaat elde etmekse baştan savma bir harita yapmanıza rağmen saçma sapan sponsorlarla ve abidik gubidik reklam siteleriyle oyuncuları uğraştırır, bir şey başaramazsınız.

erenyagzay

Seviye 2
Simülasyoncu Üye
Otobüs Kaptanı
Haritayı çözmek sıkıntı değil, yeni arayüz gayet iyi fakat çok emek istiyor, ama öyle böyle değil gece gündüz uğraşmak gerekiyor ve bu emeğin karşılığı da sharemodsla falan hayatta alınacak gibi değil bu yüzden gerçekten isteyerek yapılabilecek bir iş, eğer amacınız bu işten menfaat elde etmekse baştan savma bir harita yapmanıza rağmen saçma sapan sponsorlarla ve abidik gubidik reklam siteleriyle oyuncuları uğraştırır, bir şey başaramazsınız.
Aynen öyle zaten harita yapımcıları bence karşılığını almak için yapmamalı.

Venus_V3_5020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erendpt

Simülasyoncu Adayı
Simülasyoncu Üye
Mod Yapımcısı
Helal be.Harita senden sorulur :D Tabi başka çok güzel harita yapan arkadaşlarda var ancak sen de çok güzel yapıyorsun.ETS 2'de artık harita yapmak gerçekten çok kolay görünüyor.Ancak yapılması gereken çok detay var.Bu harita yapma işine girişecek kişilerin kesinlikle Youtube'dan falan iyi bir eğitim alması gerekiyor.Yoksa ortaya kötü bir harita çıkıyor.Haklısın ;)
eğitime gerek yok. Ben avrupa haritasını kurcalayarak çözdüm olayı. Editörü tam öğrenmem yaklaşık 1 yılımı aldı sayılır.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir Yağız

Usta Simülasyoncu
Simülasyoncu Üye
Mod Yapımcısı
Aynen öyle zaten harita yapımcıları bence karşılığını almak için yapmamalı.

Venus_V3_5020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
karşılık için isteyen biride levent yılmaz ger şeyden para kasmak için elinden geleni yapıyor bi ara turbobite bile yükledi linkleri ad.fly koyuyo vs vs

emre32emre

Seviye 9
Simülasyoncu Üye
Harbi su levent yılmaz kadar cikarcuisi yok adam yol çekip bırakıyor editor den kodlamadan pirinç tanesi kadar anlamıyorum neyine guveniyoki anlamadım

Üst Alt