ION İSİMLİ KULLANICININ YARDIMINA İHTİYACIM VAR

osmanbatista15

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Çiftçi
ETS 2'nin bir konusunu okurken onun bunu yaptığını duydum.Sorunum ise ETS 2 map editorüne arkaplan ekleme.Yalnızca o yardımcı olabilecek galiba bana.

Reyizz

Usta Simülasyoncu
Simülasyoncu Üye
Mod Yapımcısı
Azıcık ingilizcen var ise youtube'den arat mutlaka aradığını bulacaksın.Forumu meşgul ediyorsun.Ben o otoyol tabelalarını burada sordum tamam,cevabını aldım ve ingilizcem ile youtube'den aratıp buldum ve o konuyu öğrendim.Sen de öyle yapmalısın.Buda sana benden bir tavsiye
(Beni yanlış anlamanı istemem)

osmanbatista15

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Çiftçi
Yanlış anlamıyorum bakın inanır mısınız bilmem ama bulmuştum.Ama kaybettim bir forumdan bulmuştum adını vermeyeyim.Adı değişik karışık bir şeydi.Şu anda onu bulmam neredeyse imkansız sadece bunu yapan ION'dan yardım istedim.Seni tabikide yanlış anlamıyorum hepiniz bana yardım ediyorsunuz.ION bunu yapmış birisi olduğundan böyle bir konu açtım bu arada 2.5 aydır bununla uğraşıyorum.Sence bu kadar sürede bulamaz mıydım? Zaten çoğu kişi burada takılıyormuş.

Reyizz

Usta Simülasyoncu
Simülasyoncu Üye
Mod Yapımcısı
Buyur sana çok yardımı dokunacak

osmanbatista15

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Çiftçi
Teşekkürler fakat bu videoyu biliyorum işe yaramamıştı.Birisinin bana teamwiewer yardımıyla yapması gerek.Bunlar olmuyor ve bunu ION yapıyormuş diye gördüm.8 tane video izledim hiçbiri işe yaramadı.

osmanbatista15

Seviye 4
Simülasyoncu Üye
Çiftçi
Teşekkürler fakat bu videoyu biliyorum işe yaramamıştı.Birisinin bana teamwiewer yardımıyla yapması gerek.Bunlar olmuyor ve bunu ION yapıyormuş diye gördüm.8 tane video izledim hiçbiri işe yaramadı.

Üst Alt