Duyuru! Konu Açma Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ST|Can

Usta Simülasyoncu
Yönetici
Kurucu
Emekli Yönetici

Değerli SimulasyonTürk Forum Üyeleri,

İlk öncelikle; Lütfen yeni bir Konu açmadan Önce, açmak istediğiniz konunun forumda olup olmadığına dair Arama yapınız.
https://www.simulasyonturk.com/forum/arama/

1-) Konu başlıklarının açacağınız konu ile alakalı olmasına özen gösterelim, (Acil Yardım, Dikkat, Lütfen ne olur bir bakın, çok acil yardım arıyorum, çabuk buraya bakın) gibi anlamsız başlıklar lütfen oluşturmayalım. (Bu kurallara uymayan kişi ve/veya kişiler uyarılır)

2-) Konularda, arka arkaya (Flood) mesaj atmayalım.

3-) İnternet aleminde büyük harflerle yazı yazmak bağırmak anlamına gelmektedir, gereksiz yere büyük büyük harflerle yazı yazmak bu forum içerisin'de yasaktır. Konu başlıklarını yazarken (Büyük-Küçük) harf uyumuna lütfen dikkat edelim.

4-) Konu açtıktan sonra konuya yazılacak olan açıklamayı da aynı şekilde (Büyük-Küçük) harf uyumuna dikkat ederek yapınız.

5-) Lütfen konuları uygun bölümlere açınız (Uygun bölüm'de olmayan konular, uygun bölüme taşınır)

6-) Lütfen açmış olduğunuz konuları tekrardan açmayınız.

• Bu kurallara uymayan kişi ve/veya kişiler, uyarı verilmeden belirli bir süreliğine ve/veya süresiz olarak forum içerisin'den uzaklaştırılacaktır.
  • Forum içerisin'de konu açmışsanız bu kurallara uymak zorundasınız, bu kurallara uymayan başlıklar silinir! Lütfen bu kurallara duyarlı olalım, anlayışınız için tarafımızca teşekkür ederiz.

Bütün bu kurallar tamamen forumun daha düzenli olması içindir.

Saygılarımızla,
SimulasyonTÜRK Forum Yönetim Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt